Zpět na reference

Dobíjecí stojany PULSePRO pro elektromobily a hybridy

Dobíjecí stojany PULSePRO pro elektromobily a hybridy

Vzhledem k neustále rostoucímu zájmu o udržitelné zdroje a ekologičnost, jsme dostali od firmy TEMO poptávku na 20 elektrických dobíječů pro elektromobily a hybridy, které by byly využity jak pro veřejná parkoviště, tak pro privátní využití v české republice. Zakázka nespočívala pouze ve výrobě vnější „schránky“ dobíjecího systému na základě návrhu designéra, ale i v jeho samotném technologickém konceptu a provedení.

Prvním typem, který jsme konstruovali, byl sloupový dobíjecí stojan Pulse8102 o rozměrech 1140 x 300 x 400 mm s jednou zásuvkou, kdy bylo totožného provedení využito i u stojanu se dvěma zásuvkami Pulse8102/D. Právě tyto dva prototypy jsou určené pro veřejné využití v garážích hotelů, firem či obchodních centrech.

Druhou variantou je nástěnné provedení o rozměrech 250 x 440 x 122 mm s jednou zásuvkou vhodné především pro privátní využití, kdy se elektrický dobíječ instaluje na zeď. Celá realizace spočívala ve výrobě nerezového pláště do požadovaného tvaru, následovného nalakování zelenou barvou a kompletace do finální výroby.

Dobíječe jsou vybaveny zásuvkou typu 2 Mennekes, kdy průměrná doba dobíjení trvá 3-4 hodiny. Sháníte firmu, která by vám vyrobila vámi požadovaný výrobek z nerezové oceli na míru? Ozvěte se nám – pokusíme se vám maximálně vyhovět. Nabízíme i jiné kooperační činnosti.