Zpět na reference

Nerezové lázeňské vany Madisson

Nerezové lázeňské vany Madisson

Do několika lázeňských komplexů po České republice a Slovensku jsme v průběhu posledních tří let dodali dvacet kusů nerezových van – můžete se s nimi setkat například v Lázních Bělohrad nebo Mariánských lázních. Dva různé prototypy van jsme vyráběli na míru požadavkům našeho klienta, kdy první z nich je určen k užívání handicapovaným a druhý k užívání osob bez větších zdravotních omezení.

V případě této kooperační zakázky se jednalo o samonosné nerezové vany, které jsou vyrobeny z oceli 1.4404 dle ČSN EN 10088-1 pro chemicky upravovaná prostředí bazénů a agresivního prostředí. Tento typ nerezu se skvěle hodí i pro minerální vody bez obsahu soli a rašelinu, které jsou běžně součástí lázeňských ozdravných procedur.

Stejně jako tomu je i u většiny dalších kooperačních projektů, i v tomto případě se jednalo o hotové produkty, jejichž transport a montáž si klient po vyhotovení zařizoval sám. Hledáte někoho, kdo by vám na přání dokázal vyrobit jednotlivý kus nebo klidně i celou sériovou výrobu produktů? Ozvěte se nám, pokusíme se vám vyhovět!